Budynek, dom pasywnyKRES - edukacja ekologiczna
Menu Główne  

Wyszukiwanie  


  
Konferencje poświęcone budynkom pasywnym.

waw120.JPG
Krajowy Ruch Ekologiczno-Społeczny był organizatorem konferencji poświęconych budownictwu pasywnemu. W kwietniu i maju 2006r odbył się cykl trzech spotkań. Miały one na celu zaprezentowanie koncepcji budynku pasywnego i przedstawienie możliwości praktycznych zastosowań tej technologii. Spotkania adresowane były do przedstawicieli samorządu terytorialnego, spółdzielni mieszkaniowych, firm deweloperskich, architektów oraz projektantów budynków. Uczestnictwo w konferencjach było nieodpłatne.


Konferencja adresowane do osób związanych z projektowaniem budynków, architektów i inżynierów budownictwa.

Lokalizacja: Gdańsk, al. Grunwaldzka 82, Centrum Handlowe Manhattan, 3 Piętro (po wyjściu z wind panoramicznych w lewo)
Termin: 11 V 2006r,godzina rozpoczęcia 10:00

Spotkanie miało na celu przedstawienie osobom odpowiedzialnym za proces projektowania nowych budynków, jakie potencjalne korzyści można odnieść, decydując się na zastosowanie technologii budynku pasywnego. Uczestnicy konferencji uzyskali informację, czym budynki pasywne różnią się od tradycyjnych budynków, a także na co należy zwrócić uwagę, projektując taki budynek. Przedstawiona została technologia i zasada działania poszczególnych komponentów. Konferencja była jednodniowa.

Zapoznaj się z tematyką konferencji

PICT6959440.JPG
Konferencja w Gdańsku, prelekcja Szymona FirlągaKonferencje adresowane do przedstawicieli samorządu terytorialnego, spółdzielni mieszkaniowych i firm deweloperskich.

Lokalizacja: Warszawa, ul Czackiego 3/5, sala �B�
Termin: 5 IV 2006r, godzina rozpoczęcia 10:00

Lokalizacja: Kraków, ul Reymonta 15, Hotel �Polonez�
Termin: 19 IV 2006r, godzina rozpoczęcia 10:00

Konferencje w Warszawie i Krakowie miały bliźniaczy charakter. Poza przedstawieniem zasady działania i aspektów technicznych związanych z budynkami pasywnymi, tematyka konferencji skupiała się na aspektach ekonomicznych, takich jak: koszt budowy, koszty eksploatacji oraz okres zwrotu inwestycję. Podnosione były również kwestie komfortu zamieszkania, higieny oraz ochrony środowiska. Konferencje były jednodniowe.

Zapoznaj się z tematyką konferencji


PICT69294402.JPG
Konferencja w Krakowie, prelekcja Pawła Dominiaka

  

Copyright © 2004-2008 budynkipasywne.pl


Fatal error: Call to a member function Execute() on a non-object in /includes/pnSession.php on line 378